Hakkımızda

TEKNOCNR Hoşgeldiniz

TEKNOCNR olarak televizyon ve küçük ev aletleri  alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Amacımız sizlere en iyi markaları en uygun fiyat ve garanti hizmeti ile sunabilmektir. Firmamız perakende satışının yanı sıra toptan satışıda mevcuttur.

Bugüne sizler sayesinde gelmemizin borçluluğu için ve sizlere daha iyi hizmetler verebilmemiz adına çağın gereksinimi olan  dijital pazarlama ağını 2020 yılı itibariyle faaliyette bulundurmaktayız. Firmamızın e-ticaret alanındaki hedefi birçok güvenlir firmanın Distribütörlüğünde bulunduğumuz ürünlerini sizlerle buluşturmak. Firmamızın felsefesi, hiç bir zaman şikayet getiren bir ürünü bir başka değişle kendi evimizde ailemize kullanmayacağımız hiç bir ürünü sizlere sunmamaktır.

Kuruluşumuzdan bu yana pazarlamasını, bayiliğini ve distribütörlüğünü yaptığımız tüm ürünlerde sizin  memnuniyetiniz bizler için önem arz etmektedir. Firmamızın ismi bizim için önemli bir sermayedir.

Değerli ziyaretçilerimiz ; İnternet Sitemizden gerek alışveriş yapan gerekse ziyaret eden tüm müşterilerimize alışveriş yapsın yapmasın tüm halkımıza minnetimizi sunarız ve teşekkür ederiz.

Müşterilerimiz Bizim İçin Neler Söyledi ?